Nejnovější recenze ze sekce DJ kontrolery

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. března 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Podsvícení, ve tmě úžasný
  • Váha, je lehoučký
  • Díra na 3,5 i 6,3 sluchátka (odposlech)
  • Integrovaná zvuková karta
  • Skvělé pro začínající DJe!
  • Pro ty, kteří chtějí hrát z reproduktorů u PC (3,5 jack) tak si musí dokoupit cinch kabel, takže cca 70 Kč navíc, ale to snad nikoho nezabije...
  • Software Serato DJ jen na 14 dní, poté musíte zaplatit

Parádní věcička. Rozhodoval jsem se mezi tímto kontrolérem a mezi a Pioneer DDJ-WeGo. WeGo mi vzhledově přijde spíše jako "hračka". A je to tak... kvalita je stejná ale u Pineeru si připlatíte za značku. Tak už to býva, je to něco jako Redbull :)
Pokud chcete začít jako DJ, naprosto doporučuji! :)
Na fotce vidíte + sluchátka, ale je tomu asi jen na jednom e-shopu, jestli vůbec...

Native Instruments Maschine Studio

Native Instruments Maschine Studio

Přidáno: 10. března 2014

• umi toho hodne
  • zadny cz navod

chce to trpelivost a bude to super prace

Přidáno: 6. března 2014

• Výborný zvuk
  • Intuitivní ovládání
  • Velmi kvalitní zpracování
  • Serato DJ
  • Kvalitní (smooth) Potenciometry
  • Prodleva mezi PC a kontrolerem je znát
  • Náročnost na SW

Profesionální DJ kontroler s velmi dobrým poměrem cena/výkon.
2x XLR výstupy jsou k nezaplacení, nastavení citlivosti jogů také oceníte. HPF a LPF na každý kanál přímo na mixu jsou taky velmi užitečné (sám je používám velmi často).
Pokud se zabýváte hraním na buď menších ale i větších akcích a chcete od svého vybavení něco víc než má někdo jiný tak Vestax VCI-400DJ je určitě výborná volba. :)

Novation Launchpad Mini

• Možnost stáhnout mapování a pracovat s Traktorem
  • Efekty
  • Zpracování
  • Vzhled

S tímto kontrolérem jsem naprosto spokojen. V této cenové relaci není snad lepší možnost. Doporučil bych jak začátečníkům, tak už DJům, kteří už mají něco odehráno.

Stanton SCS 4DJ

Stanton SCS 4DJ

Ověřený zákazník hudebniraj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. února 2014

Zakoupeno v hudebniraj.cz

• Cena, design
  • Neumi cist slozky, dlouho nacita, neprehledne nastaveni, pomale reakce

Pro DJ ktery ma muziku ve slozkach, nedoporucuji

Pioneer DJ DDJ-WeGo

Pioneer DJ DDJ-WeGo

Přidáno: 24. února 2014

Zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• Jednoduchá instalace,intuitivní ovládání,absence GAIN(sofware si to pořeší a redukuje sám),kvalitní zpracování,možnost měnit si podsvícení Jog wheelů,lehké,přesné.
  • Přibalený software Virtual DJ 7LE je sice plná verze ale je uzavřená,to znamená že do ní nelze nahrát další efekty.Je nutné upgrade na Pro a to stojí peníze.Ale je tam možnost si ji na 21 dní bezplatně vyzkoušet.

Spokojenost maximální,pro začínající DJ ideální záležitost s velmi kvalitním zpracováním Pioneer.Pro domácí hraní nebo na některých menších akcích nejlepší řešení v dostupné cenové kategorii.Vřele doporučuji.

Hercules DJControl Instinct Street Edition

Hercules DJControl Instinct Street Edition

Přidáno: 5. února 2014

• cena:-)
  • chybí ovládání hlasitosti"GAIN" tecku A a trecku B:-( vědet to tak nekupuju

levný contol pro mix mp3!! Nic na velké mejdany ale na chatu nebo grilovačku dobrý:-D Idealní pro začátečníky!!

Přidáno: 31. ledna 2014

• Vynikajici JOGY, dobre se s nima dela.
  • Odolná tlačítka, přehledné a přesné ovládání.
  • Skvěle sladěný s dj softwarem Serato DJ, ten je navíc v plný verzi v ceně konzole.
  • Žádný plasty, hlinikove šasí, kovové ochrany rohů.
  • Dobře se přenáší, rozměry ideální a vyhovují mi k MacPro 15"
  • Symetrický výstupy XLR, neuvěřitelně čistý zvuk.
  • nic, mohl by stát míň ale je to kvalita

Potřeboval jsem profi mašinu, a tenhle model splňuje vše, co jsem od takovýho výrobku očekával.

Přidáno: 28. ledna 2014

• skvělá mašina
  • spousta efektů
  • nekonečné možnosti mixování a kombinací hraní

Konzoli jsem si vybral jak z důvodů finančních tak funkčních, je to skvělý kompromis mezi kvalitou, výkonem celého produktu co ze sebe dokáže dostat a cenou- vše pěkně sladěné.Hraje se na ni skvěle, velká přehlednost panelu, nasvícení.

Reloop Digital Jockey 2 Interface Edition

Reloop Digital Jockey 2 Interface Edition

Přidáno: 27. ledna 2014

• Vše po čase špatná svitivost
  • zvuk hrozný jen 16 bit
  • ovladaní špatné

nekupovat to jsi radši připlatit a koupit jiný

Pioneer DJ DDJ-SX

Pioneer DJ DDJ-SX

Přidáno: 27. ledna 2014

Zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• funguje tak jak má, s pioneer prostě spokojenost
  • spíš jen slabiny u software serato, ale to neovlińuje kontroler.

naprosta spokojenost

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2014

Zakoupeno v Kytary.cz

• PROFI moznosti napr. nastavení více FX najednou , Sampleri perfektni nastavení
  • az moc slozité nastaveni , licence programu SERATO DJ jen na 14dni pak musite zaplatit licenci

SKVELI PRODUKT KDO UMI NA PREDESLEM MIXTRACKU DOPORUCUJI 100%

Native Instruments Traktor Kontrol X1

Native Instruments Traktor Kontrol X1

Přidáno: 13. ledna 2014

Zakoupeno v Shop4djs.com

• Intuitivní ovládání, rychlost komunikace s programem, bezproblémový chod, přehlednost, výborná funkce dotykové části.

Rozhodně doporučuji, nevýhoda je, že pokud chcete ovládat všechny 4 decky na jednou, musíte si pořídit dva :)

Vestax VCM-100

Vestax VCM-100

Ověřený zákazník Vestax CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 12. ledna 2014

Zakoupeno v Vestax CZ

• masivní kovová konstrukce
  • osvědčená kvalitní značka
  • podpora a rozšířená záruka

Kvalitní zvuková karta a Midi kontrolér pro laptop DJ použití
Traktor NI LE 3 SW je součástí balení

Omnitronic FAD-9

Omnitronic FAD-9

Přidáno: 12. ledna 2014

• v poměru s konkurencí dnes už nic...
  • zpracování
  • nepřiměřená cena

Tento ehm "výtvor" jsem koupil, ještě když jej vyráběla společnost WORLDE. Celé zařízení je z červeného plastu a pouze povrchové části jsou přestříkány černou. Barva značek, nápisů a čísel na těle nedrží... přejedete prstem a rozmaže se... to samé platí pro ten "elegantní" stříbrnáý proužek.

Každý knob má jinou tuhost... Nějaký se zadrhává, nějaký je uvolněný... Ne vše jde namapovat tak jak by jít mělo... Tentende mini usb konektoru se utrhnout.

Bylo mi velkým překvapením, že je tento rádoby kontroler kompatibilní s OS X, když dodávané CD bylo mini, CD, které do žádného standartního (současného) Apple zařízení prostě nevložíte... Opravdu zábavné bylo zjistit, že program na editování pro OS X na tom CD vážně byl...

Vlastně se mi líbil kvůli kvalitně zpracovanému renderu, který však neodpovídal realitě... Sami si můžete porovnat fotku nahoře s renderem, prezentovaným v nejmenovaném eshopu

Eshop nechci jmenovat, protože zjevně když to ti lidé sami viděli, neobjednávali další kusy a po vyprodání posledního velmi rádi stáhli tuto položku z eshopu.

Pioneer DJ DDJ-SB

Pioneer DJ DDJ-SB

Přidáno: 11. ledna 2014

(naposledy upraveno 11. ledna 2014)

• snadná manipulace a doporucuju na kazdou party. jako kazdy DJ, ktery rad ceni kvalitu je tohle pro me cislo 1.

tento DDJ-SB sem si vybral protoze je levny a ma spoustu funkci. Nemusite se bat ze vyhodite peni do vzduchu.
Sem s timto produktem naprosto spokojeny a usetri hodne casu pri tvorbe mixu, je snadny a spolehlivy, na 100% bych tento produkt doporucil kazdemu kdo se timto zabiva.

Numark Mixtrack II

Numark Mixtrack II

Přidáno: 30. prosince 2013

• Excelentní poměr cena/výkon
  • Funguje i s Traktorem 2
  • Dělá to co se od něj čeká
  • nepotřebuje extra napájení - stačí mu napájení z USB
  • Není tak rozšířen jako jeho vybavenější bráška Numark Mixtrack Pro 2 a nastavení pro Traktor 2 jsem musel namáhavě dohledávat a přizpůsobovat.

Je to skvělá hračička a v poměru cena/výkon nemá konkurenci. Pro méně náročné se možná vyplatí koupit jen jedničku, těch rozdílů tam moc není. Mám již několik měsíců a zatím bez problémů, na koncertech zatím nezklamal. Koupil jsem za lepsi cenu v USA za 3200Kč, ale bez sluchatek a zvukovky.

Přidáno: 30. prosince 2013

Zakoupeno v Shop4djs.com

• zpracovani, kvalita zvuku, asi vsechno
  • zatím me nic nenapada

Super masinka Presel jsem z Traktoru S2 a nemohl jsem udelat lip.

Přidáno: 27. prosince 2013

Zakoupeno v Shop4djs.com

• Velice pěkné zpracování.
  • Díky své velikosti je plně kompaktní.
  • Přijatelná cena/kvalita/zpracování.
  • Pro tento produkt jsem se rozhodl díky přijatélné ceně kontroleru této řady a množstvím fukcí, kterými disponuje. V neposlední řadě také kvůli osvedčené značce. Se Seratem funguje bez problému. Doporučil bych ho i ostatním zákazníkům.
  • Zatím jsem neobjevil žádné protiklady produktu.

Pioneer DDJ-SR bych doporučil i ostatním zákazníkům vašeho obchodu. Pro osobní potřeby DJe je plně dostačující. Splňuje všechna očekávání.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25