Nejnovější recenze ze sekce DJ kontrolery

Přidáno: 30. prosince 2013

Zakoupeno v Shop4djs.com

• zpracovani, kvalita zvuku, asi vsechno
  • zatím me nic nenapada

Super masinka Presel jsem z Traktoru S2 a nemohl jsem udelat lip.

Přidáno: 27. prosince 2013

Zakoupeno v Shop4djs.com

• Velice pěkné zpracování.
  • Díky své velikosti je plně kompaktní.
  • Přijatelná cena/kvalita/zpracování.
  • Pro tento produkt jsem se rozhodl díky přijatélné ceně kontroleru této řady a množstvím fukcí, kterými disponuje. V neposlední řadě také kvůli osvedčené značce. Se Seratem funguje bez problému. Doporučil bych ho i ostatním zákazníkům.
  • Zatím jsem neobjevil žádné protiklady produktu.

Pioneer DDJ-SR bych doporučil i ostatním zákazníkům vašeho obchodu. Pro osobní potřeby DJe je plně dostačující. Splňuje všechna očekávání.

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 25. prosince 2013

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• 1

Reloop Jockey 3

Reloop Jockey 3

Přidáno: 17. prosince 2013

• Zvuk
  • Kvalita
  • Propojení
  • Desing

Opravdu se muže porovnávat jinými značky jako je Pioneer
možná i lepší v některých ohledech

Vestax VCM-100

Vestax VCM-100

Ověřený zákazník Vestax CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 16. prosince 2013

Zakoupeno v Vestax CZ

• Idealni, maly kontroler pro pc djing.
  • Zaslouzil by si alespon jeden par nekonecnych knobu.

Idealni, maly kontroler pro pc djing. Zaslouzil by si alespon jeden par nekonecnych knobu. Jinak ma vse dulezite pro pohodlne mixovani. Co delaji vsichni, ze si na tempo savle hodi deck A/B volume.

Pioneer DJ DDJ-WeGo

Pioneer DJ DDJ-WeGo

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. prosince 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• Výborná cena
  • Žádné nemám

Tento produkt bych doporučil lidem co se chtějí stát profesionálním djejem :)

Přidáno: 14. prosince 2013

• Efektor
  • Okamžita reakcia a kompabilita
  • Nič
  • Snad len, že bez NB konzola nepoužitelna

Luxusna mašinka, sice niečo stoji, ale za tie peniaze sa oplati, medzi konzolami nema podla mna konkurenta a v spojeni s Traktor DJ je to dokonalost pri hrani. Je to naročna mašinka a odporučam k tomu Windows 7 a aspon 4GB RAM, nech to šlape. Cela konzola na mna zaposobila dojemne, prve pocity fantasticke a po mesiaci možem povedat, že pocit fantastickosti zostal a neonudil. Trošku manšie JOG taniere, ale po chvilke si zvyknete tak, že vam to ani nepride a aj s manšimi JOG si luxusne doprajete pocit ovladania. Kto už ma skusenosti s mixom a playermi, toto prenho nebude žiadny problem, ale ani novačik sa v tom nestrati. Neviem si predstavit, že by som namiesto S4 kupil inu konzolu, snad len za zmienku stoji PIONEER, vyzera vyborne, no v spojeni SERATO DJ je to velka bieda. V tomto jednoznačne napreduje S4 s TRAKTOR DJ.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. prosince 2013

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• kvalitní a pevné materiály
  • perfektní součinnost software a hardware
  • hi-tech funkce a efekty
  • rozhodně patří mezi TOP kontrolery
  • stále vysoká cena

Při přechodu ze starého kontroleru jsem se poohlížel po kvalitě a toto je rozhodně správná cesta. Pro pokročilé DJs, kteří upřednostňují Traktor před Seratem či Abletonem, je to asi jasná volba. Ve čtyřkanálových kontrolerech může konkurovat asi jen skvělý Pioneer DDJ-SX. Zatím vše šlape bez jakýchkoli problémů. Časem se ukáže, zda nebude mít konzole problém s fadery, které byly achillovou patou minulé generace S4.

Ověřený zákazník ALL 4 MUSIC Ověřený zákazník

Přidáno: 3. prosince 2013

Zakoupeno v ALL 4 MUSIC

• Malá velikost
  • Malé kolečka

Jako základní ovladač dostačující.

Ableton PUSH

Ableton PUSH

Přidáno: 25. listopadu 2013

• dokonali nastroj
  • pady sa dost spinia, chcelo by to vrchny kryt ktory sa este nepredava

dokonale spracovanie, absolutna integracia s Abletonom bez akehokolvek nastavovania sa da hned vrhnut do produkcie

Denon DJ DN-MC3000

Pioneer DJ DDJ-SX

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. října 2013

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• profi kontrolér, super provedení
  • větší rozměry

Kvalitní produkt od Pioneer, top třída

Přidáno: 14. října 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• Lehký, ideální pro cestování, přehledný.
  • Nelze přemapovat midi.
  • Podsvícení funguje jen s některými aplikacemi.

Používám jej jako alternativní midi ovladač k VJ aplikaci VDMX pro jednodušší typy setů, kde postačí jen základní ovládání dvou vrstev. Bohužel v této konfiguraci nefungují dobře ovladače pro scratching a vyhledávací knob. Posílají jen zprávu typu on/off. V dodávané DJ aplikaci Virtual DJ ale vše chodí perfektně.
Cena odpovídá kvalitě, pro jednoduché míchání DJ / VJ úplně stačí.Doporučuji začínajícím DJ.

Reloop Digital Jockey 2 Interface Edition

Reloop Digital Jockey 2 Interface Edition

Přidáno: 4. října 2013

• špatný zvuk (integrovaná no name zvukovka)
  • knoby jsou blízko šavlí a při neopatrnosti si omylem scratchnete track.

vlastnil jsem asi půl roku a bylo to utrpení.Hlavne zvuková karta má otřesný zvuk.Mozna to doma nepoznate ale na velkým aparatu pro 1000 lidi je to čistej SHIT

Potom jsem prešel na Native Instruments a bylo to jako sednout ze 120cítky do 7mičkovyho bavoráku!!!

Přidáno: 20. září 2013

• slušné provedení
  • pěkně barevný
  • na středu je to trochu moc na těsno
  • master by mohl bejt trochu větší nebo aspoň zvýrazněnej

za málo peněz hodně muziky, do začátku velice vhodné a finančne přijatelné

Přidáno: 8. září 2013

• Jednoduchost
  • Kompatibilita
  • Mnoho moznosti
  • Znacka
  • Doopravdy za tu cenu nelze nic vytknout. LPD8 splnuje presne to na co je urceno!!

Naprosto pohodovy kontroler, ktery se vejde snad kamkoliv. Rozumi si snad se vsemi audio softwary. (zkusenost s fl studiem, virtual dj, ableton, reason,...). Akai me zaujal kvalitou zpracovani a poctem funkci vuci cene. Rozhodne doporucuji.

Přidáno: 4. září 2013

• jako úplného začátečníka mě naprosto ohromil
  • dobrá kvalita za dobré peníze
  • 4 decky
  • beat loop roll na padech
  • LEDky, vypadá to efektivně
  • zatím žádná oficiální podpora v jiných programech než Virtual DJ
  • můj kus nedrží na stole a viklá se

Vyzkoušel jsem si mixování hudby a zjistil, že mě to baví, proto jsem se rozhodl investovat do vlastního controlleru. Tento jsem si vybral proto, že jde o nový model, má podporu 4 decků, 8 padů pro rychlé nastavování loopů, spouštění samplů a skákání po cues a splňuje téměř vše, co jsem od controlleru za tuto cenu mohl očekávat. Naprosto geniální je kapacitní talíř, dotykem prostředka se scratchuje a okraj slouží k regulaci pitche. Občas se ale přehmátnu a tím zkazím celý přechod. Trochu mi vadí špatná dostupnost funkcí, které jsou pod kombinací tlačítka s Shiftem. Shift je mrňavý a občas se na něj netrefím. Tuhost padů je další věc, ale věřím tomu, že časem se zlepší. Díky bezproblémovému použití s přiloženým Virtual DJ LE jsem se rychle naučil nějaké základy a vyřádil se s efekty. Teď se každý večer těším, až si budu moct zase zahrát.

Přidáno: 4. srpna 2013

• Skvělý design
  • Opravdu jednoduchá práce s Virtual DJ
  • Spoustu efektů
  • Jog kola
  • Celkem i ten zvuk
  • Pro mě malá hlasitost pro sluchátka
  • Se zesilováním bas se to nesmí přehánět, jsou pak nekvalitní

Před rokem jsem chtěl zkusit začít dělat digitální DJing. Díval jsem se na různé kontroléry, ale žádný nebyl takový, jaký jsem si představoval. Jenže pak jsem narazil na Reloop Beatmix (loni, to byla novinka na trhu) a tak si říkám, že to zkusím. A neprohloupil jsem. Podle mě je to nejlepší kontrolér do 5 000,- Kč. Po rozbalení z krabice mě zaujal příjemně jeho design a velká JOG kola. Instalace softwaru, pomocí přiloženého CD byla velmi jednoduchá. A pak nakonec, po zapojení USB od Beatmixu do počítače jsem to zkusil. Prostě nádhera !! :) Je tam spoustu efektů, celkem kvalitní ekvalizér, dobře se na JOG kolech scratchuje, prostě super. Pro začínající DJe je toto prostě jako stvořené.

Přidáno: 3. srpna 2013

• Výborné zpracování
  • Všechny tlačítka fungují perfektně
  • Neodolatelné jogy
  • Výborně se na něm mixuje
  • Výrobce by mohl zvážit překládání i cinch kabelu

Včera jsem dostal z dj obchodu tento vynikající kontrolér. Vybral jsem si jej v bílé barvě a je skutečně nádherný!
Jednoduchá instalace Virtual DJ, snadné propojení. Škoda jen že se k němu nedodává cinch kabel na propojení s reprobednama, prodejce mi toto nesdělil, já se ale na to neptal. Musel jsem si jej tedy zakoupit v elektru. Zpracování samotného kontroléru je na výbornou! Moderně zaoblená rohy, výseky pro zapojení kabelů, sluchátek a mikrofonu. Tlačítka a knoby jsou pevná a dobře se s nimi pracuje. Fadery a crossfader jsou perfektní což mě u tak levného kontroleru velmi překvapilo . Samotnou kapitolou jsou ale jogy. Jsou hliníkové, veliké a hlavně velmi přesné při míchání . Kamarád má Mixtrack a jogy mi závidí :). Se zvukem kontroléru jsem taktéž spokojen jelikož výborně hraje o při výrazném přebuzení. Beatmix tedy mohu jen doporučit a věřím, že jej budu dlouho využívat !

Numark MIXTRACK PRO II

Numark MIXTRACK PRO II

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 23. července 2013

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• za málo peněz hodně muziky :D
  • load a a load b hned nad fejdrama někdy omylem zavadím a deska se mi načte znovu :D ale už sem si zvikl a ještě k němu ted davaj na jinych strankach sluchatka zadarmo ale vy ne no škoda jinak sem spokojenej

numark..

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25