Nejnovější recenze ze sekce DJ kontrolery

Numark MIXTRACK PRO II

Numark MIXTRACK PRO II

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. června 2014

Zakoupeno v Alza.cz

S Numarkem MIXTRACK PRO II jsem velice spokojen. Zatím jsem ho teda vyzkoušel pouze 2x, ale musím říct, že jsem si ho velice rychle osvojil a oblíbil.

Reloop DJ Beatmix

• Jog kola
  • kvalita
  • Virtual v balení přímo pro Beatmix
  • možná cena
  • Manuálně srovnat tempo nadlidský výkon ( hrozná citlivost )
  • Na žádný extra hraní po klubech to opravdu není
  • 100% kompaktibilita pouze s Virtualem

Myslel jsem si, že lehce namappuju na Traktor nebo Serato a bohužel. Serato zřejmě ani nejde a pro traktor Reloop na ofic. stránkách má ke stažení mappery, ale stejně nefunguje tak jak má. Odkazuje mě to bohužel pouze na Virtuala, z čeho jsem opravdu nadšený (ironie).

Každopádně se mi líbí designově, podobné jako Reloop Terminal Mix (samozřejmě se to s tím nedá srovnávat).

Vhodné i pro začátečníky, hodí se na hraní doma, aby člověk měl na čem trénovat, ale hrát s tím v nějakým klubu, tak nevím nevím.

Doporučuji si spíš koupit použitý Reloop Terminal Mix 2/4/8, ten už je přeci jen o level výš.
Jinak za 5000.- je to hodně slušná koupě, doporučuji, v této cenové relaci něco lepšího asi budete těžko hledat.

Behringer CMD Studio 4A

pro začátečníky ideální

Reloop Digital Jockey 2 Interface Edition

Reloop Digital Jockey 2 Interface Edition

Přidáno: 9. května 2014

• rozložení fx knobů a tlačítek s funkcí shift
  • rozmanitost ovládání
  • zvuková karta
  • poměr kvalita/cena
  • je to kontroler do 10 00

Za ty peníze je to to nejideálnější co se dá asi pořídit. Rozhodně doporučuji pro začátečníky.

Přidáno: 3. května 2014

• Perfektní kontrolér, výborné serato !
  • Za ty peníze úžasné pady
  • Hliníkové jogy, tuhé, výborné na scratch

na tuto novinku jsem čekal velmi dlouho a čekání se mi vyplatilo :-) Instalace proběhla jednoduše, ocenil jsem, že jsem nepotřeboval žádné ovladače, stačilo beatmix připojit a bylo vše hotovo.
Všechny funkce fungují přesně, tlačítka a knoby vypadají, že vydrží dlouho jako u klasického mixu. Příjemně překvapen jsem byl z padů, že za tyto peníze se dají takové dobré udělat, mám doma maschine a rozdíl není až tak veliký. Díky jim mohu blbnout se smyčkami jak se mi jen zlíbí :-)
Co mě nejvíc dostalo jsou jogy, jsou velmi příjemně tuhé a moc dobře se s nimi pracuje.
Zvuk je rovněž na velmi dobré úrovni, čistý a hutný.
Jsem spokojen a mohu jen doporučit

Ověřený zákazník dj-obchod.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 3. května 2014

Zakoupeno v dj-obchod.eu

• Vzhled
  • chybí mapinng pro jine softwery -softwer Serato - nic moc

Přidáno: 25. dubna 2014

• pekna kvalitní hezky spracovani
  • softwer serato a nema ovladace na midi device zvukovy karty kdyby ste chteli pouzivat traktor nebo virual dj tak vam to fungovat nebude nema ovladac na zvukovu kartu

to znamena ve sluchatkach a bednich vam zvuk pujde ze softwerem serato ale kdyby ste chteli aby vas zvuk sel pres notas neni to mozni protoze chyby ovladace zvukovy karty beatsmix 4 tym padem vam nebude fungovat ani ve traktoru a ani virtual dj samotny softwer serato neni moc az tak dobrej hlavna vec ze vyrobí novinku sup sni do kramu vy si koupite a jeste nejsou zchopní dodat ke stazeni ovladace pro operacni systemi a hlavne zvukovy karty jine kdyz si koupite tenhle mixpult tak bude bez sofweru ten si musite stahnout ze stranky a zadat z kuponu licecni kod

Ověřený zákazník MADER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. dubna 2014

Zakoupeno v MADER.cz

Jsem plně spokojen.

Vestax VCI-300 MKII

Vestax VCI-300 MKII

Přidáno: 17. dubna 2014

• velice intuitivní ovládání!
  • výborné použití materiálu:takřka nezničitelné
  • skvělý zvuk
  • cena jelikož platíte za super kvalitu!

v tu dobu kdy jsem zakoupil VCI300 nic lepšího na trhu nebylo a dodnes není :)
mnoho let v permanentním provozu a ani náznak nějakých potíží :)
absolutně doporučuji všem co chtějí začít s digitálním světem i těm kteří nepotřebují nadpřirozené schopnosti
s produkty vestax si vlastně nemusíte dávat pozor na nic jelikož je to prostě nejlepší DJ technika vůbec
jakákoliv na první pohled větší investice se náležitě vrátí jak uživatelským komfortem tak neoddiskutovatelnou výdrží kvality!

• Celokovové šasí
  • Designovka :)
  • Snadné ovládání
  • Chybí Booth výstup
  • Chybí Slicer Mode

Neodolal jsem a koupil jsem. Cena trošku vyšší, ale odpovídá kvalitě provedení a výdrži (prozatím po roce zkušeností). Super ovládání, chování pod rukama, malá náročnost na HW, vlastní procesory, velká spousta možností pro kreativitu. Rozhodně jak se říká: 'Kdo koupí, neprohloupí.'

Vestax Spin 2

Vestax Spin 2

Přidáno: 17. dubna 2014

(naposledy upraveno 17. dubna 2014)

• Určitě supr mašinka pro MAC příznivce. Funguje na všem Macbook, Ipad, Iphone. Lehká konstrukce, která se vejde i do tašky na laptop. Moc mě baví 6 tlačítek, nad joby, kde si můžete dát své vlastní samply a hrát je při setu. Zároveň jsou tam parádní effekty. Nahoře má taky specialní touch board, kde si můžete bez pomocí maškání myší přejít do prostřed skladby a nebo na určitou pasáž. Taky co je moc fajn je tlačítko "record", které vám nahrává bez složitosti váš set přímo do počítače a pak jej můžete sdílet na FB a dalších sociálních sítích. K tomu je také velice přehledný software Djay, který se naučíte ovládat velice rychle. Pro Ipad i Iphone je tam taky VJ verze, což je taky supr, můžete si střihnout nějaký video mix.
  • Není tam vstup na mikrofon.

Doporučuji pro začínající digital Djs a nebo pokud přecházíte z CD na digital. Supr lehký na cesty.

Přidáno: 17. dubna 2014

• Absolutně profesionální produkt pro digitální Djing. Výborné touch pady pro samply při live hraní s citlivostí, používám jej i jako drums banku na podporu skladeb. Jako konzole má vyborné vlastnosti i jogu, které mají nastavitelnou citlivost jako vinyl, podsvíceno, takže je i ve tmě dobře viditelný. Jednoduché a přehledné ovládání ve spojením se Serato DJ je prostě skělá kombinace pro profi djs. Mám červenou limitovanou edici a celkový desing produktu je supr. Doporučuji !!
  • Je oněco drahší, ale kvalita odpovídá ceně.

Celkově tento produkt doporučuji.

• Kvalitní provedení
  • Žádný levný plast
  • Čistý zvuk
  • Dobré ovládání
  • Serato DJ v ceně
  • Možnost mappování na různý DJs software
  • Pro mně horší joghweels
  • vyšší cena ale odpovídá kvalitě

Kvalitní ,, stroj ,, .Možnost připojení externího signálu 2x line , 2x mic,dobrá intuitivní ovladatelnost.
Po roce každodenního používání žádná vada.
Zkrátka dobrá a kvalitní volba.

Reloop Beatpad

Reloop Beatpad

Ověřený zákazník Shop4djs.com Ověřený zákazník

Přidáno: 17. dubna 2014

(naposledy upraveno 17. dubna 2014)

Zakoupeno v Shop4djs.com

• precizní stroj pro digi dj fandy :)
  • to vemeno, které kompletovalo kabeláž se asi spletlo u délky kabelů pro připojení ipada... nechápu!!!!

gut

Vestax Pad One

Vestax Pad One

Přidáno: 16. dubna 2014

• kovová konstrukce, rychlé mapování na jakýkoliv software, nízko zdvihové dotykové gumové pady
  • nic, po roce používání pořád vše perfektně funkční

Potřeboval jsem pad kontroler do studia a kolega mi doporučil právě PAD-ONE. Po vybalení z krabice mě udivila absence jakéhokoliv cd s ovladači, které, jak jsem záhy zjistil, tahle mašinka na mojem macu nepotřebovala. Mám ho víc než rok a teď ho používám i při živém hraní. Je úžasné, jak rychle si namapujete pady k funkcím ve Vašem oblíbeném softu jako Serato, Traktor, Ableton,.... v podstatě je to fakt plug and play. Pad One má 4 paměťové banky, tak máte k dispozici vlastně né 12 padů, ale 48. Dotykové plošce přiřadíte také libovolný parametr, já ho používám na sílu efektu. Dost často používám funkci HOLD, která nechá spuštěnou funkci i po té, co na padu nedržíte prst. Je toho moc, co tahle věcička dokáže, můžu jen doporučit jak muzikantům, tak DJům :)

Přidáno: 16. dubna 2014

• intuitivní ovládání, přehledně uspořádané a rychle dostupné veškeré funkce pro SERATO DJ, kovová konstrukce, jogy na pohmat jako true vinyl, naprosto luxusní bezkonkurenční zvuk, skvěle funguje i na MAC BOOK WHITE první generace, prostě VESTAX :)
  • používám ho denně půl roku a na nic sem nepřišel.....

Díky tomu, že se DJingu věnuji již asi 14let, mi rukama prošlo spousty zařízení od různých výrobců. Od Omnitronic, právě po špičku Vestax. Kontroler VCI 380 jsem si vybral proto, že se potřebuji spolehnout na to, že když přijedu na akci, nebude trapné ticho. Při hraní se soutřeďuji na precizní přechody, doplněné efekty, které jsou součástí přiloženého softwaru SERATO DJ. Cena, i když se zpočátku zdá vysoká, je plně adekvátní provedení a kvalitě tohoto hardwaru. Z vinylu jsem zvyklý používat scratche a i tahle mašinka je scratchetvorná :) precizní jogy a rychlej plně nastavitelnej crossfader, co dodat :) a navíc kontroler lze použít i jako digitální mix, podle mého Vestax posunul kontroler do třídy hudební nástroj :)

Novation Launchpad Mini

Novation Launchpad Mini

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2014

Zakoupeno v Kytary.cz

• Lehký,kompaktní, po určité době lehký k ovládání.
  • Parádní provedení a celkový pocit tlačítek
  • Parádní balíček samplů dodaný k produktu
  • Instalace ovladačů bez problému
  • Suprová konstrukce - Ze spoda guma proti skluzu
  • Je k němu pouze licence k Ableton LIVE 9 Lite, není to plná verze.
  • Chvíli mě trvalo než jsem to nainstaloval na Win XP jelikož se program nechtěl aktivovat ze stránky a nakonec jsem zjistil, že musím manuálně stáhnout licenční soubor a spustit ho v tom daném programu..
  • Ableton- Při rychlejších beatech dává větší zátež na CPU

Nehraje to samo :D :)

asahak asahak

Přidáno: 5. dubna 2014

(naposledy upraveno 3. června 2015)

• Ideální pro začítečníky
  • za ty prachy podle mě slušný
  • vzhledově vypadá jak hračka pro děti

Na naučení ideální! Kdo do prvního mixáku nechce utrácet, tak si myslim dobrej kompromis, ale až se naučíte, ihned budete chtít něco většího, lepšího. I přesto tento produkt doporučuji.

Reloop BeatMix 2

Reloop BeatMix 2

Přidáno: 4. dubna 2014

• Nejlepší controller
  • Když na něm hraju mám strach že dostanu orgazmus
  • Nic !

Mňau

Novation Launchpad

Novation Launchpad

Přidáno: 4. dubna 2014

• Skvělé samply
  • Lehká ovladatelnost
  • Studiová kvalita padů ( Tlačítek )
  • Kompaktibilita
  • Možnost pro své další samply
  • Podsvětlení
  • Spousta tlačítek
  • Asi jen to že trochu trvá než se něco naučíte zahrát

Když launchpad vytáhnete z krabice. Tak chce nějaký čas než začnete profesionálně hrát ( Já jsem hudebník a zabralo mi to necelý týden ( Každý den tak 2h ) Jinak super produkt. Doporučuji všem !

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25