Nejnovější recenze ze sekce DJ kontrolery

Reloop Jockey 3

Reloop Jockey 3

Přidáno: 13. října 2014

• Super mašinka nastaveni jednoduché
  • kvalita

za pěkných 13500,kč supr conzole pro pokročilé i profesionali

• Celková kvalita sestavení-pioneer
  • Velká Jog kola.
  • Samostatný 4kanál mix.pult.
  • Mizerný digital. zvuk, výšky které trhají uši jako každý pioneer.
  • Za přemrštěnou cenu platíte z velké části pouze za to,že je to pioneer.
  • Vzhledem ke své velikosti ne moc vhodný na časté přenášení.

Za tyto peníze jsou výhodnější koupě než je tento pioneer.

Vestax VCI-400

Vestax VCI-400

Přidáno: 5. října 2014

• Kvalita made in Vestax.
  • Zvukově je VCI-400 mnohem lepší než DDJ od Pioneeru a z nabídky současných midi-kontoléru má VCI-400 nejlepší zvuk.
  • Ideální velikost kdy není ani velký ani malý, ideální na snadné přenášení.
  • Jog kola by mohla být umístěna uprostřed protože když o ně při hraní zavadíte tak se vám track rozhodí.

Bezpochyby nejlepší Midi Kontroler na Trhu.

Denon DJ DN-SC2000

Denon DJ DN-SC2000

Přidáno: 5. října 2014

(naposledy upraveno 5. října 2014)

• dlouhý a přesný pitch jako na technicsech (10cm), 14bit midi range,
  • citlivý jog i s detekcí stisknutí plochy nahoře,
  • skvělé podsvícené tlačítka a ovládací prvky
  • dobrá optimalizace pro traktor pro(řízení 2decků najednou)
  • kompaktní velikost
  • bytelná konstrukce (téměř nevypadá jako hračka)
  • snad jen že efektové točítka jsou enkodéry (relativní nelineární ovládání) lepší by byly lineární potenciometry

Jeden z mála kontrolerů(možná také jediný), který není hračkou, na níž je potřeba pro krátký pitch mačkat nějaký auto-sync, ne to není. Je možné na něm hrát podobně jako na cd playerech. Pitch je dostatečně dlouhý a přesný, aby se skutečně dalo ovládat tempo tracků, celkově jsem ze zařízení nadšený. Používám jej jako doplněk gramofonů, pro ovládání loopů a nahrávání tracků a také pro dorovnávání třetího kanálu. V případě zájmu o podrobnosti (icq 246160446). Starší se dnes (5.10.2014 dal sehnat okolo 2500-3000Kč).

Přidáno: 24. září 2014

• mnoho funkcí
  • 4 kanály
  • ty světýlka ( v noci to vážně svítí jakovánoční stromeček :D )
  • není moc velký
  • vestavěné zvukové karta nevysílá moc kvalitní zvuk
  • můj kus se trochu viklá
  • Virtual DJ nemá moc dobré samply ( dají se stáhnout i jiné )

Vybral jsem si tenhle model, protože se mi nejvíce podle parametrů vyhovoval. Vše co jsem očekával splnil. Je dobře přenosný a až překvapivě tenký. Jediné, co mi vadí, je zvuk ze zvukové karty vestavěné v samotném kontroleru. Zvuk trochu chrčí ( písnička přehraná přeš notebook má znatelně lepší kvalitu). Ale zvuk jsem vyřešil externí zvukovou kartou k notebooku.

Pioneer DJ DDJ-SB

Pioneer DJ DDJ-SB

Přidáno: 16. září 2014

• kvalita zvuk zpracovaní

nekupovat!!!

Stanton SCS 4DJ

Stanton SCS 4DJ

Přidáno: 28. srpna 2014

• Velmi pohodový přehrávač medii přes USB, velký čitelný display, celkem slušný zvuk, s Firmwarem v5 je v něm vše, co DJ potřebuje...nic nechybí...
  • Pomalejší načítání z HDD, ale neseká se

Naprostá spokojenost, měl jsem strach z prohlížení HDD, ale po stažení scriptu na vytvoření playlistů je vše naprosto přehledné.

Přidáno: 28. srpna 2014

• Krásné provedení
  • Plno funkcí
  • Podpora ve více programech
  • Zatím nic

Velmi kvalitní věcička za perfektní cenu. Zalíbilo se mi barevné provedení takže při hraní krásně ozdobuje. A v noci ani nemluvím. Ovládání velmi jednoduché. Doporučuji!

Přidáno: 17. srpna 2014

Zakoupeno v Shop4djs.com

• Budu mít teď při hraní všechno sebou a nastavený podle sebe takže mě nemuže nic překvapit.
  • Leze stoho trochu horší zvuk než se seráta sl3 ale není to nějak razantní a za měsíc si toho už ani nevšimnu.

Splnilo to moje očekávání.

Přidáno: 15. srpna 2014

Zakoupeno v Shop4djs.com

• Dokonale komunikuje s VDj LE. Jog se po chvilkovém používání rozběhají dokonale. Perfektní barevné označení - nepletou se kanály. Střed není tak těsný jak sem četl. Efekty, loopy, samply - tlačítka fungují perfektně a příjemný materiál (bez obav ťukance).
  • malinko se "kvrdlá", chybí mi funkce Kill - ale s tím sem do toho šel

Prostě a jednoduše je vzhledem k ceně dostačující. A hlavně 2 kanály k dobru jen za o 500 víc

Ověřený zákazník ŠRAMUS.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 5. srpna 2014

(naposledy upraveno 5. srpna 2014)

Zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• Dokonalost sama, je to vrchol možnosti hraní z čehokoli a jakkoli. Super bonus využití Remoteboxu ale pouze na věcech od Apple.
  • Nepodpora androidu, málo českých informací, Pioneer cz toho o svých produktech moc neví...

Extrémně dokonalý systém, který při využití Remoteboxu např v ipadu, nabízí neuvěřitelný luxus a komfort v hraní, mixování a ovládání celé konzole na dálku v ipadu od baru:-)! Výtečná kombinace efektů a dokonalé synchro BPM v Remoteboxu!!!
Je to prostě herní špička, jen doporučuji vše studovat z videí Pioneer Dj, jinak dost složité

Pioneer DJ DDJ-SZ

Pioneer DJ DDJ-SZ

Ověřený zákazník dj-obchod.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 14. července 2014

Zakoupeno v dj-obchod.eu

• vybava, funkce, moznosti vyuziti
  • cena, zpracovani, velikost a hmotnost

za hodne penez hodne muziky ale jsou i lepsi

Pioneer DJ DDJ-WeGo2

Pioneer DJ DDJ-WeGo2

Přidáno: 12. července 2014

Zakoupeno v Shop4djs.com

• Jednoduchá instalace zatím šlape perfektně

tento přístroj mám týden a je perfektní

Novation Launchpad Mini

Novation Launchpad Mini

Přidáno: 5. července 2014

Zakoupeno v Shop4djs.com

• kvalitní a funguje skvěle.
  • Musíte pořádně trénovat a to hodně :)

Produkt je skvělí a dá se na něm suprově tvořit hudba :) musíte si ale celkem obtížně připravovat tracky atd... je to na dloho ale vyplatí se to :)

Hercules DJControl Instinct Street Edition

Hercules DJControl Instinct Street Edition

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. července 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• skladnost + cena X možnosti využití
  • snad nejdostupnější controller s možností připojení sluchátek
  • možnost výběru zvukové stopy i procházení složek přímo na controlleru
  • jednoduché nastavení mappingu se softwarem VirtualDJ
  • absence ovládání celkové hlasitosti

Za tu cenu... wow.

Reloop Mixage Interface Edition MK2

Reloop Mixage Interface Edition MK2

Přidáno: 24. června 2014

Zakoupeno v Shop4djs.com

-dostačující konzole i pro náročné

Akiyama Sirion SC

Akiyama Sirion SC

Přidáno: 19. června 2014

(naposledy upraveno 19. června 2014)

• Vlastní zvukovka (ASIO driver)
  • Přehledný a jednoduchý kontroler.
  • Decentní vzhled a zvuk...
  • ...až na trochu holčičí brašnu, která ale i tak poslouží.
  • Přibalený software VirtualDJ LE vůbec nenajde kontroler, takže se nespustí :o
  • Nová verze VirtualDJ funguje dobře, hned jedou i filtry a kontroler je plně namapovaný. Bohužel mi program nevyhovuje.
  • TraktorScratchPRO je nutné namapovat, ale není oficiální ani user mapping, takže všechno hezky ručně (dosud se mi nepodařilo namapovat scratch přes jog wheels, jinak těch pár věcí, co používám, jde namapovat snadno).
  • Ze začátku trochu problém zprovoznit zvuk, hlavně pro lamy jako jsem já, ale nakonec se vše v dobré obrátilo.

Šel jsem do něj, protože nabízí za málo peněz dost muziky, což splňuje. Nečekejte ale plnou podporu od výrobce nebo třetích stran (např. mapování). To se musíte poohlédnout u renomovanějších značek za nejméně dvojnásobek ceny.

Ověřený zákazník dj-obchod.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 14. června 2014

(naposledy upraveno 14. června 2014)

Zakoupeno v dj-obchod.eu

• Tak používám playere pionieer a veľa krát cestujem aj 100ky km na akciu tak viem čo to je brať samé case a veci nehovoriac o tom že váha a množstvo nieje najmenej a XDJ-R1 je to čo mi zaberie to najmenšie miesto prehrává mp3,USB,a CD dokonca stým zahrám ako s konzole myslím si že to je super .

je to super a idem s budúcnostou :D

Numark MIXTRACK PRO II

Numark MIXTRACK PRO II

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. června 2014

Zakoupeno v Alza.cz

S Numarkem MIXTRACK PRO II jsem velice spokojen. Zatím jsem ho teda vyzkoušel pouze 2x, ale musím říct, že jsem si ho velice rychle osvojil a oblíbil.

Reloop DJ Beatmix

• Jog kola
  • kvalita
  • Virtual v balení přímo pro Beatmix
  • možná cena
  • Manuálně srovnat tempo nadlidský výkon ( hrozná citlivost )
  • Na žádný extra hraní po klubech to opravdu není
  • 100% kompaktibilita pouze s Virtualem

Myslel jsem si, že lehce namappuju na Traktor nebo Serato a bohužel. Serato zřejmě ani nejde a pro traktor Reloop na ofic. stránkách má ke stažení mappery, ale stejně nefunguje tak jak má. Odkazuje mě to bohužel pouze na Virtuala, z čeho jsem opravdu nadšený (ironie).

Každopádně se mi líbí designově, podobné jako Reloop Terminal Mix (samozřejmě se to s tím nedá srovnávat).

Vhodné i pro začátečníky, hodí se na hraní doma, aby člověk měl na čem trénovat, ale hrát s tím v nějakým klubu, tak nevím nevím.

Doporučuji si spíš koupit použitý Reloop Terminal Mix 2/4/8, ten už je přeci jen o level výš.
Jinak za 5000.- je to hodně slušná koupě, doporučuji, v této cenové relaci něco lepšího asi budete těžko hledat.

Zobrazuji 381 - 400 ze 500 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25