Nejnovější recenze ze sekce DJ kontrolery

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. července 2013

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• Perfektní
  • Lehce ovladatelný
  • Bezproblémový
  • Neznám žádnou
  • můžu uvést jako "proti" pro nováčky... nehraje to samo :D

Bez pochyby TOP

Ověřený zákazník imusicdata.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. července 2013

Zakoupeno v imusicdata.cz

• malý, lehce přenosný, přehledný,
  • nemožnost přenastavení fcí jednotlivých ovladačů, ale to už bych chtěl za tyhle peníze hodně :)

v podstatě je to hračka, ale pro party DJ v pohodě

Numark MixTrack

Numark MixTrack

Přidáno: 5. července 2013

• Zkrátka výborný pult :)
  • Doporučuji ho

Byl to můj první pult a dobře sem se s ním naučil porozumět mixování. Je zároven velmi lehký a dobře přenosný. Doporučuji tento pult k naučení se zacházet s DJ technikou a tak podobně :)

Pioneer DJ DDJ-SX

• Jsem nadšen
  • Virtual DJ
  • Doufám že vydží plasty
  • Musíte déle hledat ovladače
  • Občas se sekne nějaká šalve v pc
  • BASSY ATD JSOU ŠAVLE ALE JE TO O ZVYKU

Je to uplne skvele ja to mel od kamose za 2000, nemuzu si je vynachvalit ikdyz maji mouchy to vse.

Novation Twitch

Novation Twitch

Přidáno: 18. května 2013

(naposledy upraveno 18. května 2013)

• Po namapovani k traktoru bezproblemovy chod
  • original potisk pro Serato ale pribalen i polep pro traktor
  • precizni zpracovani
  • diky vestavene zvukovce super zvuk
  • super kompatibilita s jabkem :)
  • jeden z mnoha midi ktery nema jogy ale super dotyk. slide
  • pouzivam skoro rok a zadny problem
  • Az na nektere korekce ktere jsou tužší
  • me nic jineho nenapada

S timto midi kontrolerem jsem max. zpokojen a doufam ze si ho i loupak Call993 poridi driv nez ja budu mit fousaty deti :)

Přidáno: 15. května 2013

• osvicene pady
  • design
  • kvalitni zpracovani
  • zvukova karta
  • vystup odposlechu na 3,5 a 6,5mm
  • ve tme hezky sviti :)
  • Zadne

Mel sem delsi dobu kontroler reelop,ktery mel kvalitnejsi kovovou konstrukci,no po kratke dobe hrani doma a v klubech prestali fungovat nektere tlacitka.a vsechno zavrsil typek politi pivem.Pomer cena-kvalita-vykon -proto sem zvolil tenhle kontroler a vubec toho nelituju.Knoby maji mezi sebou dost mista,nejsou moc uvolnene.Stabilni konstrukce a kvalita zvukove karty docela slusna.Ve tme celkem hezky sviti a vypada nekdy i vic lepe nez drahsi kontrolery.Vhodne pro zacatecniky.Zatim ho mam jen neco pres tyden,no 7 hodin hrani v klubu to zvladlo za 1.Priste bych investoval do CD playeru jelikoz je podle mne zbytecny kupovat drahsi midi controler kdyz tenhle produkt splnuje vic nez bych potreboval.
Jednoznacne doporucuju :)

Novation Dicer

Novation Dicer

Přidáno: 12. května 2013

• intergrace s Technicsem,
  • General MIDI - standardni Windows drivery,
  • v manualu jsou i zajimave informace pro vyvojare - kdo by se v tom chtel vrtat
  • asi nic

supr produkt

Reloop Terminal Mix 4

Reloop Terminal Mix 4

Přidáno: 28. dubna 2013

• Dokonalý kontrolér pro Serato

Na doporučení od známého jsem si pořídil tuto konzoli a musím napsat, že hned po prvním testování musím napsat, že to je jeden z nejlepších kontrolérům pro Serato, je zde patrné, že Reloop se tady nechal inspirovat rozložením prvků Serata a konzoli plně tak i sestavil. Bjogy jsou ploché, protiskluzové a přesně a skvěle se s nimi pracuje. Scratche nemají chybu, což podporuje i vynikající crossfader. Musím napsat, že ke kontroléru vůbec nepotřebuješ myš k PC, vše se dá plně ovládat přímo z terminalu 4. Vyhledávací tlačítko má spousta funkcí jako přepínání v knihovně , je železné takže si myslím ze vydrží moc dlouho. Knoby na ovládání efektům jsou skvěle a perfektně se s nimi ovládá a točí . Moc, moc se mi líbí pitche, které jsou velmi dlouhé, takže se dobře mixuje i bez sync funkce . Kontrolér mě překvapil svými rozměry, nejedná se o žádné mini zařízení. Zkrátka jsem moc spokojený

Reloop DJ Beatmix

Reloop DJ Beatmix

Přidáno: 20. dubna 2013

• Skvělé zpracování
  • Perfektní manipulace s jogy

Jako začínající DJ jsem si koupil na milování Beatmix se kterým jsem náramně spokojený. Vyroben z tvrdého plastu, Vámi obrovské hliníkové jogy se kterými se náramně dobře a pohodlně pracuje. Korekce u mixu jsou tvrdé a pěkně se s nimi pracuje. Vyhledávací kolo v nabídce skladeb je dost velké a nepřehlednutelné, takže se s ním moc dobře listuje v PC. Beatmix mám napojený na studiové monitory ADM-4 pomocí cinche a se zvukem jsem rovněž spokojený. Všiml jsem si , že kontrolér má ještě výstup na odposlech, který jsem však zatím nezkoušel. Dále má kontrolér vstup na mikrofon, ten jsem taky nezkoušel, ale chystám se na to. Kontrolér vypadá moc dobře je elegantní , jak jsem již psal zpracování je moc hezk provedeno. Navíc je k produktu přiložen Virtual DJ, bohužel jen v LE edici, vlastním plnou verzi.

Přidáno: 18. dubna 2013

• Intuitivní ovládání
  • Ableton 8 zdarma
  • Kvalitní zpracování
  • Skvělá odezva
  • Pro USER 1 je potřeba Ableton 9 k tvorbě vlastních drum kitů.

Hooodně hudby za dobré peníze.

Přidáno: 17. dubna 2013

• Vynikající pro začínající DJ's. :-)

Numark MIXTRACK PRO 2 je vynikající MIDI kontroler pro ty, kteří chtějí začít s mixováním. Je pravda, že Pioneer je o kapku lepší, ale Numark odvedl veliký kus práce a nový Mixtrack je podle mě lepší než Pioneer DDJ WeGO.

BEHRINGER BCD 2000

BEHRINGER BCD 2000

Přidáno: 15. dubna 2013

• Za ty peníze za jaké se dá v dnešní době sehnat (1000-1500) výborná věc.
  • Nekompatibilita s WIN 7 a 8.

Pro začínající DJ-e či na menší/domací akce výborná věc.
Ale v dnešní době už bych koupil BCD3000 (stejný, s podporou 64bitových systémů)

Reloop Terminal Mix 2

Reloop Terminal Mix 2

Přidáno: 13. dubna 2013

• překvapilo mě precizní zpracování kontroléru které bych očekával u daleko dražších přístrojů.
  • Vynikající komunikace se Seratem
  • Perfekní jogy a moc příjemně se s nimi scratchuje
  • Skvělý efektor
  • Smyčková tlačítka by mohla být o něco větší

Zakoupil jsem si tento kontrolér z toho důvodu, že jsem měl již Jockey 2 a byl jsem ohromen o jaký kus Reloop posunul kvalitu.
Jogy jsou vyroběna z hliníku a potažena jakýmsi gumovým plátem, zřejmě kvůli scratchi. Jsou dostatečně tuhá, což mi vyhovuje jak kvůli scratchingu, tak dorovnávání. Co mě úplně odrovnalo jsou pitche. KONEČNĚ někoho z výrobců napadlo je udělat veliké jako u gramofonů. Jsou tedy dostatečně dlouhé a tedy se na nich příjemně dorovnává beat.
EQ sekce je rovněž inteligentně vyřešena a pracuje se s ní jako s klasickým mixem. Akorát bych uvítal větší tlačítka u samplů, dá se s nimi dobře pracovat, ale raději bych tam viděl pady. Výstup je na velké jacky a zvuk je perfektní i po přebuzení (mám RCF ART 315).
Jinak serato je bomba :-) konečně do něj dali spousta perfektních efektů :-)
DOPORUČUJI

Ověřený zákazník ŠRAMUS.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 12. dubna 2013

Zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• fakt nejlepší pro začátečníky
  • zatím nevidím

nejlepší věc :D

Přidáno: 7. dubna 2013

• výborné spracovanie
  • môžete po upgrade software pripojiť gramofóny alebo CD playere
  • super zvuková karta
  • software ktorý je dodavaný spolu s traktor kontrol s4 patrý medzi najlepšie DJ software na svete ( pre mna je ovela priehladnejší ako serato )
  • plne kompatibilný zo traktor pro 2
  • super FX jednotka s ktorou môžete ovládat až 6 efektov naraz !!
  • veľmi kvalitne a citlivé jogy
  • bezplatné upgrady na traktor pro 2
  • žiadne nemám

Traktor Kontrol S4 som si kupil priblizne pred rokom.
Ked som ho siel kupovat bol som na 80 % rozhodnuty ze ho kupim najme koli tomu ze som asi 6 mesiacov pred jeho kupou pracoval na traktor pro 2. Skusal som mixovat aj na serato ale bol velmi nepriehladny , po pol hodine som este stale nevedel ako nacitat pesnicku. V traktor pro 2 som sa naucil pracovat priblizne za 1 hodinu. Ked som prisiel do predajne bol som S4 priam ohromený. Bál som sa ako bude vyzerat lebo na obrazku vyzeral oproti inym MIDI konzolam dost zvlastne najme koli jogom no ked som ho uvidel vobec mi to nevadilo prave naopak je lepsie ze su jogy umiestnene vyssie lebo sa lepsie naraba z faderom. Uz na prvy dotyk zacitite skvele spracovanie ktorym sa moze firma Native Instruments chvalit na vsetkych ich konzolach. Plna kompatibilita ma viac nez tesila pretoze sa nemusim babrat z mapingom ked pridem niekde hrat cize cito PLUG AND PLAY. Podsvietenie na skoro vsekych tlacidlach je velmi vyrazne takze ked je tma nestratite sa medzi tlacidlami. jogy su elektromagnetycke a su uzasne presne ( ajked na scratch su najlepsie gramofony ).
zvukova karta ponuka uzasne cisty a profesionalny zvuk za ktory sa v ziadnom klube nebudete hanbit.
detekcia BPM a SYNC su presne na stotiny.
je to uzasna konzola ktora je NAOZAJ pre profesionalnych DJ-ov.
PS : vela ludi krytizuje leskly stred konzoli , mne sa tento napad paci lebo aspon viem kedy si mam konzolu poutierat :D
JEDNOZNACNE DOPORUCUJEM

Numark DJ2GO

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 6. dubna 2013

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• přesně to co jsem očekával taky produkt splnuje,ovladatelnost na přehled prvků na ovládání,perfektně se s tim dělaji přechody na synchronizaci
  • nemam co bych vytknul

zvažuju že si doplnim o další elektroniku,spokojenost

Korg NanoPAD2 BK

Korg NanoPAD2 BK

Přidáno: 2. dubna 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• Velmi jednoduché a bezproblémové při instalaci - stačí zapojit, nechat naistalovat ovladač a hotovo + navíc skvělé prográmky k vytváření vlastních zvuků. Tlačítka chodí parádně, stejně tak dotyková plocha. Na tak levnou "plastovou krabičku" až překvapivě bytelné :)
  • Nic.

Produkt jsem si vybral, protože si ke své hudbě potřebuji občas přidat nějaký ten efekt. Pouze softwarovou cestou jsem to řešit něchtěl a čistě hardwarové zařízení je zas moc drahé. Korg Nanopad2 je skvělá a levná alternativa obou těchto možností. Je malý, velmi skladný, na propojení s PC stačí pouze jeden USB kabel, který je zárověň i kabelem napájecím. Doporučuji nejen lidem, kteří se již v tomto odvětví pohybují ale i těm, kteří by si jen chtěli vyzkoušet, jak se tvoří elektronická hudba.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25