Recenze Vestax VCI-380

• Všechny (2)
Michal Slončík
Michal Slončík

Přidáno: 17. dubna 2014

• Absolutně profesionální produkt pro digitální Djing. Výborné touch pady pro samply při live hraní s citlivostí, používám jej i jako drums banku na podporu skladeb. Jako konzole má vyborné vlastnosti i jogu, které mají nastavitelnou citlivost jako vinyl, podsvíceno, takže je i ve tmě dobře viditelný. Jednoduché a přehledné ovládání ve spojením se Serato DJ je prostě skělá kombinace pro profi djs. Mám červenou limitovanou edici a celkový desing produktu je supr. Doporučuji !!
  • Je oněco drahší, ale kvalita odpovídá ceně.

Celkově tento produkt doporučuji.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
Na-Nuke
Na-Nuke

Přidáno: 16. dubna 2014

• intuitivní ovládání, přehledně uspořádané a rychle dostupné veškeré funkce pro SERATO DJ, kovová konstrukce, jogy na pohmat jako true vinyl, naprosto luxusní bezkonkurenční zvuk, skvěle funguje i na MAC BOOK WHITE první generace, prostě VESTAX :)
  • používám ho denně půl roku a na nic sem nepřišel.....

Díky tomu, že se DJingu věnuji již asi 14let, mi rukama prošlo spousty zařízení od různých výrobců. Od Omnitronic, právě po špičku Vestax. Kontroler VCI 380 jsem si vybral proto, že se potřebuji spolehnout na to, že když přijedu na akci, nebude trapné ticho. Při hraní se soutřeďuji na precizní přechody, doplněné efekty, které jsou součástí přiloženého softwaru SERATO DJ. Cena, i když se zpočátku zdá vysoká, je plně adekvátní provedení a kvalitě tohoto hardwaru. Z vinylu jsem zvyklý používat scratche a i tahle mašinka je scratchetvorná :) precizní jogy a rychlej plně nastavitelnej crossfader, co dodat :) a navíc kontroler lze použít i jako digitální mix, podle mého Vestax posunul kontroler do třídy hudební nástroj :)

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní