Nejnovější recenze ze sekce DJ kontrolery

Přidáno: 9. října 2015

• J- nejlepší kontrolér v této ceně
  • výborné nastavení pro skvělé mixování
  • přesné jogy

Maximální spokojenost ! Kontroler jsem koupil u kytar, kde mi jej jako nováčkovi doporučili.
Co se serata týče, je to hezký program a s beatmixem velmi přátelsky komunikuje
Jak jsem již psal, ovládání je jednoduché, může na tom míchat jakýkoliv amatér. Má výstup chinch.
Sice jsem se ješté nestǎcil naučit pracovat s jogama, ale to brzy napravím a podělím se s vámi
Doporučuji tento výborný kontrolér

Přidáno: 9. října 2015

(naposledy upraveno 9. října 2015)

• Perfektní kontroler
  • Výborně se ovládá
  • Dokonalý pro Serato

Takže pokud hledáte kompaktní 2-kanálový kontroler, tak tento Vám bude velmi dobře sloužit

Navíc je i pro použití na Traktor takže se dá pomocí padů ovládat Remix Decks. Stačí odpovídající mapování, které najdete na netu. Já osobně hraji na Serato, které jsem si stáhl, stačilo kontroler připojit a je to.

Jsem velice spokojený s přesným a rychlým ovládáním. Nejvíc musím pochválit jogy a pady. Ale, výrobce mohl dát delší pitche, nevadí, jsem velice spokojený. Jednoznačně tento kontroler Reloop Beatmix 2 MK2 v černé verzi doporučuji

Korg NanoPAD2 BK

Korg NanoPAD2 BK

Přidáno: 7. října 2015

• poratble
  • none

it does what it promises, portable well built, maybe they can improve the manual (this is on Korg side)

Numark N4

Numark N4

Přidáno: 3. října 2015

• Velký prostor mezi "tlačítky" a dobrá ovladatelnost
  • Super pro začátečníky a další krok k naučení se zase s trošku složitějsí technikou
  • Dostačující na party
  • Velmi citlivé jog wheels
  • Odolný
  • POZOR! Pro lidi co si jej koupí jako 4 kanál, tak 4 track systém je pouze pro virutal dj (to je napsáno), ale upgrade serata na 4 kanál zatím není kompatibilní s n4! Mě osobně to celkem zklamalo
  • Občas nezareaguje nějaké tlačítko, např. play musim někdy zmáčknout víckrát, což je někde v klubu celkem velké a nežádoucí oživení mixu i pro mě :)) ... mám ho rok
  • Přečtěte si dobře funkce systémů serato dj intro a virtual, aby ste nebyli zklamaní, že si musíte koupit upgrade-full verze na to co byste chtěli

I přes lehčí problémy, bych ho doporučil a bude se mi s ním někdy těžce loučit

Přidáno: 1. října 2015

• Bezchybná kompatibilita se Serato DJ
  • Rozmístění ovládání
  • Směšná cena za takovou kvalitu
  • Sample packy zdarma
  • Sluchátka zdarma (na Profi-dj.cz)
  • Chybí mi gain k oběma deckům zvlášť
  • Touch Strip ovládání FX

Můj první kontroler bez předchozích zkušeností. Naprostá spokojenost a těžko bych si představil lepší variantu. Počítám, že mi vydrží ještě hodně dlouho.

K výše zmíněnému Touch Stripu: Nemá žádný indikátor aktuální polohy. Při hledání v tracku je to pouze nepohodlné, nicméně při ovládání efektů to má zásadní vliv na změnu zvuku.

Příklad: přednastavím Low-pass filter na polovinu, zapnu ho pomocí tlačíka FX, efekt se tím aplikuje na probíhající track a chtěl bych ho Touch Stripem postupně stáhnout na nulovou hodnotu. Při dotyku se hodnota (a tím i zvuk) ihned změní podle místa dotyku - není možné se trefit úpně přesně.

Pokud někdo zná nějaké řešení, budu vděčný.

Akai EWI5000

Akai EWI5000

Přidáno: 28. září 2015

(naposledy upraveno 28. září 2015)

Zakoupeno v Kytary.cz

• profesionální nástroj, splňuje veškerá má očekávání, na youtube i množství instruktážních videí (v angličtině)
  • kvalitní zpracování těla nástroje, robustní a přitom lehký
  • dobrá výdrž baterie
  • zatím jsem neodhalil slabinu krom chybějícího českého překladu manuálu

Multiinstrumentální syntezátor s kvalitním akustickým výstupem
Snadné ovládání klapek, chce to trochu cviku s ovládáním oktáv
Výborná alternativa pro hraní v panelovém domě (na sluchátka)
Doporučuji - myslím, že je to velmi povedený kus od firmy Akai

Přidáno: 19. září 2015

(naposledy upraveno 21. září 2015)

• Skladnost, zapojení, ovládání
  • Nainstalování konzole

Novation Twitch

Novation Twitch

Přidáno: 15. září 2015

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• revoluční touchstrip nyní již okopírovaný
  • Novation svými možnostmi mapování uplně jinde
  • Nedostal zatím upgrade na novější verzi s lepšíma prvkma ;)

Hledáš v DJingu i něco více než jen play pause? Jednoduše jsem volil Twitch díky možnostem mapování a kvalitě zpracování od Novationu, tak jako u každoho jejich produktu.

Vaclav Mazanec Vaclav Mazanec

Přidáno: 13. září 2015

• NIC
  • Uplne vse

Cely plastovy funkce nic

Akiyama Syncron

Akiyama Syncron

Přidáno: 2. září 2015

• digitální djing bez laptopu! největší výhoda, stačí usb flashka
  • malé, lehké, ale docela kvalitně udělané, po třech letech pořád vše funguje, nic neodpadlo, nic se nepoškodilo
  • funguje i jako klasický midi dj controller, mapování pro traktor i ostatní digital DJ software
  • malá velikost
  • připojený software nic moc, cue pointy fungují trochu jinak než u klasického cd playeru, na display se toho vleze málo
  • horší než 320kbps mp3jky hrajou nicmoc, VBR ani nezkoušejte.. ale to je snad logické
  • CUE mix (náslech do sluchátek) je řešen pomocí faderu na čele kontroleru, a ten fader není moc kvalitní, a nemá lineární průběh
  • malá velikost (někomu může vadit že si nepřipadá jako pořádný DJ když nestojí za velkým kusem hardware, samotný mixer je dost malý, ale dostačující)
  • jogwheels horší kvality.. víceméně jsem pro "dorovnávání" používal tlačítka +/- , ale je to o zvyku, kolegové používali jogwheels bez problému

posloužil skvěle na mobilní djing, zejména pro párty na místech kde nemají gramce / cdplayery.. prodávám protože pořizuju Pioneer XDJ-RX, který je ale čtyřikrát dražší..
Vysoké hodnocení i přes relativně dost záporů je díky poměru cena/výkon a neexistující konkurenci v této cenové hladině v rámci bezlaptopových all in one dj kontrolerů.

Pioneer DJ DDJ-SZ

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• velké možnosti nastavení
  • kvalitní bytelná konstrukce
  • poměr cena/výkon
  • nepoužitelný crossfader (krátký a příliš volný)

Ve své cenové kategorii se rozhodně jedná o špičku. Vše krásně funguje, jak má, na internetu jsou k dostání i mapování MIDI do různých DJ programů. Pokud nestojí Váš djing na crossfaderu, je to rozhodně velmi dobrá koupě.

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. srpna 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• DJ hraním se zabývám ož 25 let a rokou mi prošlo spousty mixů. Ale u tohodle prcka jsem by za tak nízkou cenu velice mile překvapen. Pokud vydrží alespoň rok, bude to super.
  • Přiložený SW a na něm ovladače k mixu - instaloval jsem do 3 PC s XP, ale ani v jednom se mi nepodařilo nainstalovat ovladače pomocí průvodce na CD, Bylo potřeba je instalovat extra z adresáře.
  • Dále přiložený program na mýchání muziky DJuced 18 - hotová tragedie pro naprosté začátečníky bez možnosti nastavení.
  • Používám k tomuto mixu SW VirtualDJ 8.0 PR Infinity a to je jiná. Pak se pořádně využijí všechny možnosti tohoto mixážního pultu.

Za málo peněz hodně muziky.
Rozhodně doporučuji ne jen pro začátečníky, ale s lepším, vlastním SW i pro hudební kluby.

Přidáno: 20. srpna 2015

• Výborný kontroler pro začátečníky
  • Serato DJ
  • Trochu vyšší cen anež u verze II

Vynikající kontroler zejména pro začátečníky, má všechny potřebné funkce. Serato DJ intro je součástí. Tracky se dají v pohodě srovnati bez použití synchronizace ať už hrajete jakýkoliv styl. Jogy jsou rovněž úplně v pohodě.

Doporučil bych všem, kteří si chtějí nejprve vyzkoušet jestli je bude djing bavit.

Novation Launchpad Mini

Novation Launchpad Mini

Přidáno: 22. července 2015

• super

jako dárek splnil všechna očekávání

Pioneer DJ XDJ-R1

Pioneer DJ XDJ-R1

Ověřený zákazník ŠRAMUS.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 19. června 2015

Zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• Kvalita

Výbava,lze se spárovat bezdrátově např. s tabletem pomocí wifi.

Allen & Heath Xone:K2

Allen & Heath Xone:K2

Ověřený zákazník Shop4djs.com Ověřený zákazník

Přidáno: 5. května 2015

Zakoupeno v Shop4djs.com

• Zvuk, ovladani, 3 MIDI layers!

Proste nejlepsi midi kontroller!

Přidáno: 21. dubna 2015

• začátečníky vynikajíci
  • ničemu

Ano vybral jsem si tenhle produkt že začínám stím DJ a chtěl jsem jen to vyzkoušet jakto funguje a jsem stím spokojený,jak říkám produkt je pro ty zcátečníky co začínají.

Numark Mixtrack Edge

Numark Mixtrack Edge

Ověřený zákazník Shop4djs.com Ověřený zákazník

Přidáno: 20. dubna 2015

(naposledy upraveno 20. dubna 2015)

Zakoupeno v Shop4djs.com

• kompaktní, malý a výkoný

na základní DJ naprosto vyhovující, do malých barů a na domácí trénink supeeer.

Reloop BeatMix 4

Reloop BeatMix 4

Přidáno: 17. dubna 2015

• Design
  • Jog
  • Jednoduché ovládání
  • Zvuk
  • Serato DJ intro (není samozřejmě problém s jiným programem)

Sem s ním velice spokojený. Doporučuji.

Zobrazuji 341 - 360 ze 500 recenzí 1...16 17 [ 18 ] 19 20...25