Recenze Reloop BeatMix 2 MKII

• Výborné zpracování
  • Dobře pogumované pady
  • Skvělé jogy
  • Výborný zvuk
  • absence korekcí pro mikrofon

Nedávno jsem si pořídil tento kontrolér ze kterého jsem u vytržení. Neveřil jsem, že se dá na tak levném kontroléru tak výborně mixovat. Korekce jsou OK, master rovněž. Vyzdvihl bych výborné jogy a hlavně skvělé pady. Zvuk je rovněž luxusní. Co mě rovněž dostalo bylo to, že jsem nemusel provádět žádné složité instalace serata. Serato stači jen nainstalovat a kontroler připojit a je hotovo.
Jednoznačně mohu doporučit

Jan Matásek
Jan Matásek

Přidáno: 9. října 2015

• J- nejlepší kontrolér v této ceně
  • výborné nastavení pro skvělé mixování
  • přesné jogy

Maximální spokojenost ! Kontroler jsem koupil u kytar, kde mi jej jako nováčkovi doporučili.
Co se serata týče, je to hezký program a s beatmixem velmi přátelsky komunikuje
Jak jsem již psal, ovládání je jednoduché, může na tom míchat jakýkoliv amatér. Má výstup chinch.
Sice jsem se ješté nestǎcil naučit pracovat s jogama, ale to brzy napravím a podělím se s vámi
Doporučuji tento výborný kontrolér

djobchod.eu
djobchod.eu

Přidáno: 9. října 2015

(Upraveno 9. října 2015)

• Perfektní kontroler
  • Výborně se ovládá
  • Dokonalý pro Serato

Takže pokud hledáte kompaktní 2-kanálový kontroler, tak tento Vám bude velmi dobře sloužit

Navíc je i pro použití na Traktor takže se dá pomocí padů ovládat Remix Decks. Stačí odpovídající mapování, které najdete na netu. Já osobně hraji na Serato, které jsem si stáhl, stačilo kontroler připojit a je to.

Jsem velice spokojený s přesným a rychlým ovládáním. Nejvíc musím pochválit jogy a pady. Ale, výrobce mohl dát delší pitche, nevadí, jsem velice spokojený. Jednoznačně tento kontroler Reloop Beatmix 2 MK2 v černé verzi doporučuji