Reloop BeatMix 2 MKII

6 645 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka Luxusní-elektronika.cz

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma92 % • 2 011xDalší informace

DJ kontroler se zvukovou kartou Beatmix 2 je profesionální 2 kanálový DJ kontroler pro Serato vhodný pro dokonalou live DJ produkci. Díky funkci Plug´n´Play nemusíte na nic čekat – připojte kontrolér k počítači a začněte žonglovat s beaty! Samozřejmostí je ergonomické rozložení ovládacích prvků známé ze dvoukanálových mixů, které vám umožní pohodlné a intuitivní ovládání. Najdete tu vše potřebné – dedikované EQ a gain knoby, vysoce kvalitní linkové fadery, extra plynulý crossfader, 16 vícebarevně podsvícených padů a dvě rozšířené efektové jednotky. Ultra tenké, na dotek citlivé jog disky s hliníkovými talíři a průměrem 14,4 cm, vám zajistí bezproblémové rovnání beatů, scratching a pocit jako u vinylu. Podsvětlený ráfek vám kromě dalších vizuálních informací také vždy přesně ukáže polohu virtuální přenosky. Skvělé, 3 cm široké, pogumované pady popustí uzdu vaší fantazii! Kontrolujte cue body, spouštějte smyčky, vybírejte jejich délky a obsluhujte samply. RGB podsvícení vás nikdy nenechá na pochybách, v jakém kontrolním módu se zrovna nacházíte. Další speciální funkcí je SERATO Sampler Control. Kromě dedikovaného volume faderu můžete spouštět smyčky i pomocí pad sekce. Režim Split nabízí možnost kombinovaného workflow, kdy můžete zároveň ovládat cue body a spouštět samply. Vysoce kvalitní efekty firmy iZotope můžete přímo v SERATU ovládat pomocí dvou samostatných efektových jednotek. Každá je vybavena třemi otočnými knoby a nekonečným enkodérem. Zapojit můžete až tři efekty současně a nastavit jejich kvantizaci. Zabudovaná zvuková karta obsahuje všechny možnosti připojení, které budete potřebovat. Dva sluchátkové vstupy (3,5 a 6,3 mm) pro monitoring, mikrofonní vstup s vlastní kontrolou hlasitosti a RCA výstup pro připojení reprobeden. Vše, co moderní DJ potřebuje v jednom a za atraktivní cenu – to je Beatmix 2! Vlastnosti: • 2 - kanálový SERATO DJ kontrolér • Snadné Plug'n'Play připojení: stačí připojit k počítači a začněte mixovat • 16 vícebarevných, tlakově citlivých padů pro spouštění smyček, samplů a hot cue -módů • Barevně kódované pady poskytují vizuální zpětnou vazbu o režimu a funkcích • Rozdělování režimu: CUE a samplér režim lze kombinovat • Ergonomický a intuitivní design pro optimální hraní • 3 - pásmový EQ a ovladač pro každý kanál • SP - 6 samplovací banky s vyhrazeným sampler faderem • Fader -start funkce: snadné ovládání CUE linkovým faderem • Rychlé vyhledávání v rámci jedné skladby • Tenké, hliníkové jog disky (průměr 14,4 cm) • 2 efektové jednotky • Integrované USB audio rozhraní • 14 bit pitchfader s ovládacími pitch bend tlačítky • Funkce sync • Ovládání bez potřeby myši • 2 sluchátkové vstupy na předním panelu : 3,5 mm a 6,3 mm stereo jack • Mikrofonní vstup ( Jack 6,3 mm) s ovládáním hlasitosti na předním panelu • SHIFT tlačítka pro další funkci tlačítek • ASIO ovladače ( CORE kompatibilní ) s minimální latencí a nejvyšší zvukovou kvalitou ( PC / Mac ) • MIDI - ready : Kompatibilní s většinou populárních DJ softwarů • Napájení ze sběrnice USB bez potřeby externího napájení Technické údaje: • Vstup: 1x mic (mm jack 6.3) • Výstup: 1x master výstup (stereo RCA), 2x sluchátka (3,5 mm a mm jack 6.3) • Rozměry: 492 x 317 x 35 mm • Hmotnost: 2,5 kg • Vč. Serato DJ Intro, USB kabel a příručky pro rychlý start Systémové požadavky Mac: • Mac OS X 10.6. + / 10.7. + / 10.8. + (Zkontrolujte Serato.com aktualizace) • 32-bit: Intel 2,0 GHz Core 2 Duo, 2 GB RAM • 64-bit: Intel 2,4 GHz Core 2 Duo, 4 GB RAM • Pokud máte rozsáhlou knihovnu, hodí se větší RAM paměť • Min. rozlišení obrazovky 1280 x 720 • Dostupný port USB 2.0 Systémové požadavky Windows: • Windows 7 (prosím zkontrolujte Serato.com aktualizace) • 32-bit: Intel 2,0 GHz Core 2 Duo, 2 GB RAM • 64-bit: Intel 2,4 GHz Core 2 Duo, 4 GB RAM • Procesory AMD se nedoporučuje, a oficiálně není podporován • Pokud máte rozsáhlou knihovnu, hodí se větší RAM paměť • Min. rozlišení obrazovky 1280 x 720 • Dostupný port USB 2.0

• Výborné zpracování
      • Dobře pogumované pady
      • Skvělé jogy
      • Výborný zvuk
      • absence korekcí pro mikrofon

Nedávno jsem si pořídil tento kontrolér ze kterého jsem u vytržení. Neveřil jsem, že se dá na tak levném kontroléru tak výborně mixovat. Korekce jsou OK, master rovněž. Vyzdvihl bych výborné jogy a hlavně skvělé pady. Zvuk je rovněž luxusní. Co mě rovněž dostalo bylo to, že jsem nemusel provádět žádné složité instalace serata. Serato stači jen nainstalovat a kontroler připojit a je hotovo.
      Jednoznačně mohu doporučit

• J- nejlepší kontrolér v této ceně
      • - výborné nastavení pro skvělé mixování
      • - přesné jogy

Maximální spokojenost ! Kontroler jsem koupil u kytar, kde mi jej jako nováčkovi doporučili.
      Co se serata týče, je to hezký program a s beatmixem velmi přátelsky komunikuje
      Jak jsem již psal, ovládání je jednoduché, může na tom míchat jakýkoliv amatér. Má výstup chinch.
      Sice jsem se ješté nestǎcil naučit pracovat s jogama, ale to brzy napravím a podělím se s vámi
      Doporučuji tento výborný kontrolér

• -Perfektní kontroler
      • -Výborně se ovládá
      • -Dokonalý pro Serato

Takže pokud hledáte kompaktní 2-kanálový kontroler, tak tento Vám bude velmi dobře sloužit

Navíc je i pro použití na Traktor takže se dá pomocí padů ovládat Remix Decks. Stačí odpovídající mapování, které najdete na netu. Já osobně hraji na Serato, které jsem si stáhl, stačilo kontroler připojit a je to.

Jsem velice spokojený s přesným a rychlým ovládáním. Nejvíc musím pochválit jogy a pady. Ale, výrobce mohl dát delší pitche, nevadí, jsem velice spokojený. Jednoznačně tento kontroler Reloop Beatmix 2 MK2 v černé verzi doporučuji