Recenze Pioneer DJ DDJ-RZX

Ověřený zákazník ŠRAMUS.CZ

DJ Barber

Přidáno: 26. června 2017

Zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

Tento kontroler od Pioneer je naprostá pecka. Splnuje vše co profi aparatura v klubech na konzertech navíc je prenosna (s přenosem opatrne kontroler není nejlehčí ma cca 30Kg). Než toto člověk zakoupí musí se na to 100% podívat. Přeci jen není to nejmín penez ale s porovnaním ceny k NXS900 ne NXS2000 plus mix pult je to "zadarmo".
Všem doporučuji

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

www.djforum.cz

Přidáno: 23. června 2017

DJforum.cz • Recenze - Pioneer DDJ-RZX

DDJ-RZX je opravdu prémiová konzole, která je perfektně vybavená. Ne nadarmo je označována jako vlajková loď firmy Pioneer. V rámci zpracování nelze nic vytknout a materiály odpovídají řadě NXS2, které má být tento produkt ekvivalentní. Programové vybavení je taktéž dotaženo do stabilního stavu a během mého testování nevykazovalo žádnou chybu nebo problém. Instalace je naprosto bez problémů a systém si sám požádal o ovladače. K dispozici je aplikace pro aktualizaci firmware, pomocí které jsem aktualizoval verzi firmware - nutno podotknout, že až na třetí pokus. Díky konceptu jedné aplikace pro všechny produkty CDJ, DDJ a XDJ, jsem mohl pohodlně používat jednu databázi skladeb a nebylo nutné se přepínat mezi aplikacemi, nebo přenášet data do více lokací.

Celá recenze na www.djforum.cz
Techhouse.cz

Techhouse.cz

Přidáno: 30. září 2016

Techhouse.cz - Pioneer DJ RZX - YouTube

Profesionální audio a video kontroller.