Recenze Numark Mixtrack Platinum

Ověřené recenze Numark Mixtrack Platinum

scarface

Přidáno: 30. dubna 2018

Zakoupeno v Profi-dj.cz

S produktem jsem spokojen jen jsem nedostal český návod o který jsem si telefonicky žádal.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

Ondřej M.

Přidáno: 23. října 2017

• Materiál - kov
  • Lepší rozložení prvků, než na Numark Mixtrack II
  • Jogy obsahují displaye s informacema o BPM a zbývajícím času tracku. Prakticky se nemusíte dívat na počítač.
  • Je zde konečně gain, díky kterému lze kontrolovat hlasitosti jednotlivých tracků
  • Tím že je z kovu, tak se pronese
  • Display na jogu není ze skla jak jsem si myslel, ale z plastu

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

www.djforum.cz

Přidáno: 10. ledna 2017

DJforum • Recenze - Numark Mixtrack Platinum

Na DJ trhu je mnoho konzolí v různých cenových hladinách a jen u samotné firmy Numark je na výběr několik typů v různých cenových relacích. Jen série Mixtrack nabízí tři velmi podobné typy lišící se cenou a přidanými rozmazlovadly. Opravdu stojí dva displeje a ovládaní dvou decků u Mixtrack Platinum za dvoutisícový rozdíl oproti verzi Mixtrack PRO III? Je to otázka priorit. Pokud je člověk skromný, tak mu stačí i nejlevnější varianta Mixtrack III, ušetří tisíce tři. Ovšem ten komfort, když se člověk nemusí prakticky koukat na počítač, za ty peníze stojí.

Celá recenze na www.djforum.cz

Přidáno: 3. ledna 2017

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• Super konzole.Vřele doporučuji.
  • Nic.