Recenze Korg NanoPAD2 BK

Benny

Přidáno: 29. prosince 2018

Zakoupeno v Techhouse

• Necitlivé polstarky

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

Přidáno: 7. října 2015

• poratble
  • none

it does what it promises, portable well built, maybe they can improve the manual (this is on Korg side)

Přidáno: 2. dubna 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• Velmi jednoduché a bezproblémové při instalaci - stačí zapojit, nechat naistalovat ovladač a hotovo + navíc skvělé prográmky k vytváření vlastních zvuků. Tlačítka chodí parádně, stejně tak dotyková plocha. Na tak levnou "plastovou krabičku" až překvapivě bytelné :)
  • Nic.

Produkt jsem si vybral, protože si ke své hudbě potřebuji občas přidat nějaký ten efekt. Pouze softwarovou cestou jsem to řešit něchtěl a čistě hardwarové zařízení je zas moc drahé. Korg Nanopad2 je skvělá a levná alternativa obou těchto možností. Je malý, velmi skladný, na propojení s PC stačí pouze jeden USB kabel, který je zárověň i kabelem napájecím. Doporučuji nejen lidem, kteří se již v tomto odvětví pohybují ale i těm, kteří by si jen chtěli vyzkoušet, jak se tvoří elektronická hudba.

Přidáno: 3. března 2013

nej

Ověřený zákazník MUSIC CITY

Lukas Kunce

Přidáno: 26. února 2013

(Upraveno 2. března 2013)

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Perfektní cena
  • Funkčnost
  • Dobrá citlivost
  • Složitější využití dotykové plochy

Dlouho jsem hledal pady, které by nestály přes 5000,- a zároveň za něco stály. NanoPAD2 je skvělá věc - funguje přesně tak, jak výrobce slibuje, nepůsobí ani trochu levně a při ceně 1320,- Kč je pro mě bezkonkurenčním produktem.